< Попередня новина

Житомирські лісівники пропонують до продажу ялинки, вирощені з любов'ю

Ялинку від лісівників тепер мешканці та гості Житомира можуть придбати на центральному ринку міста.
На розі вулиць Небесної Сотні та Лятошинського відсьогодні працює пункт продажу хвойних деревець, котрі доправляються сюди безпосередньо із державних лісогосподарськихї підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Сосни та ялини різної висоти, ялину звичайну та канадську в горщику пропонують лісівники придбати до свята саме тут. 
 - Наші ялини найкращі, - вихваляють свій товар лісівники і перераховують його переваги.
По-перше -  вона справжня, з лісу, а значить – екологічно чиста. 
По-друге – вирощена спеціально до свят, та ще й з любов'ю, відтак принесе в оселю не лише неповторний аромат, а ще й таємничий дух свята та позитивні емоції.
По-третє, вона – легальна, а це означає, що від її реалізації сплачено податки до бюджету, отож надходження отримають не лише ті, хто її зростив,  а ще й бюджети місцевих  громад.
Ялинки від лісівників вигідно вирізняються і своїми цінами. Сосонка коштує від 90 гривень, ялина в горщику – від 150 грн, а канадська – від 280 грн.
Нагадаємо, що всього на Житомирщині держлісгоспи облаштували 140 пунктів продажу ялин. Їх перелік та місце розташування можна знайти на офіційному веб-сайті обласного управління лісового та мисливського господарства. Там зелену красуню можна придбати навіть за 40 гривень.
Від початку ялинкової камапанії лісогосподарські підприємства вже реалізували 33,5 тисячі хвойних деревець, середня ціна складає близько 70 гривень.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ


Розповісти про це: