< Попередня новина

В Україні у 2021 році на пожежну безпеки у лісах планують виділити 2 мільярди гривень

Держлісагентством України розроблено проєкт постанови Кабміну «Про затвердження Державної програми підвищення пожежної безпеки в лісах України на 2021-2025 роки», яка, на сьогодні, перебуває на погодженні у відповідних відомствах. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 2 319, 79 млн грн. 
Зміна клімату та глобальне потепління призвели до збільшення кількості пожеж та розповсюдження їх на значних площах у лісових масивах та екосистемах. Від масштабних лісових пожеж цього року постраждала і Житомирщина.
 Швидке потепління, відсутність снігового покриву та сильні вітри, масові неконтрольовані сільгосппаління у лютому-березні та спекотне літо цього року сприяли підвищенню пожежної небезпеки в лісах.
“Хочу зазначити, що працівниками лісогосподарських підприємств спільно із фахівцями лісозахисту ведуться обстеження насаджень, пошкоджених внаслідок лісових пожеж цього року, та призначено в них заходи з поліпшення санітарного стану лісів на загальній площі 2950 га”, – повідомив Голова Держлісагентства Василь Кузьович.


Розповісти про це: