< Попередня новина

Увага! В лісах району пожежонебезпечний період!

Шановні громадяни! У зв’язку з підвищенням температури повітря, настанням тривалого бездощового періоду, існує велика імовірність виникнення лісових пожеж.

У зв’язку з цим, лісівники Малинщини закликають вас - утриматись від випалювання трав’яної рослинності на землях сільськогосподарського призначення, здійснення так званих «сільгосппалів», тому що у більшості випадків вогонь із сільгоспугідь переходить на ліс.

Працівники державної лісової охорони роблять усе можливе для недопущення виникнення і стрімкого поширення вогню  у лісі. Але і від кожного громадянина залежить стан збереження флори і фауни в лісах району.

Тож виходячи на природу дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки у лісі:

- не розпалюйте багаття  у пожежонебезпечний період на території лісових масивів;

- побачивши загорання лісової підстилки – спробуйте загасити вогонь самотужки, якщо це неможливо – телефонуйте за номером телефону 101, при цьому необхідно чітко вказати місце лісової пожежі;

- розповідайте дітям правила поведінки з вогнем, не допускайте дитячих пустощів з сірниками;

 

Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах

 

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Збережемо ліс для майбутніх поколінь!


Розповісти про це: