< Попередня новина

На Житомирщині відкривається сезон полювання

 

 

 

"Днями колективного полювання встановлено суботу та неділю, - наголосив пан Логвінчук. - Строки полювання та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь в межах норм, визначених законодавством.

Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду для користувачів мисливських угідь затверджено Міністерством аграрної політики та продовольства України."

У лісових угіддях дозволено полювання  мисливцям, які мають ліцензії на добування парнокопитних тварин, із зазначенням конкретних лісових урочищ та дати проведення полювання.

Добування вовка, лисиці та єнотоподібного собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

В обласному управлінні нагадують, що під час полювання мисливець повинен мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання мисливських собак, на них потрібно мати відповідний паспорт.

При добуванні дичини користувач угідь зобов’язаний забезпечити  проведення ветсанекспертизи на виявлення збудника хвороб, тим паче, що  Житомирську область визнано загрозливою зоною щодо можливого занесення збудника африканської чуми свиней. 

 

                                                 Розповісти про це: