< Попередня новина

На Житомирщині розширюють лісову дорожню мережу

Впродовж липня-серпня цього року дорожньо-будівельна бригада державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство» закінчила будівництво доріг лісогосподарського призначення загальною протяжністю  майже 2 кілометри в Білокоровицькому та Олевському лісгоспах.
Зазначимо, що заплановане на нинішній рік будівництво капітальної дороги довжиною 3 км в Жужельському лісництві  Ємільчинського лісгоспу ланка завершила ще раніше.
Лісові дороги потребують постійної уваги та догляду. В цьому переконаний керівник Ємільчинського лісового господарства Олег Дідус. Отож утримання в господарстві власної дорожньо-будівельної бригади  вважає цілком виправданим.
Бульдозер, екскаватор, автогрейдер та 4 самоскиди обслуговують семеро працівників.  Відтак бригада встигає привести до ладу лісову дорожню мережу власного лісгоспу та ще й допомогти сусідам. 
До кінця нинішнього року бригада планує ще провести облаштування земляного полотна під будівництво доріг наступного року у власному господарстві та в Олевському лісгоспі. Доки дозволятимуть погодні умови -  проводитимуть і  поточний ремонт існуючих доріг. 
Варто додати, що щорічно ця ланка будує 5-6 кілометрів  нових доріг у Ємільчинському лісгоспі та ще 3-4 км  - в сусідніх. Ремонтом існуючої дорожньої мережі охоплюють щорічно 50-80 км.
«Нерідко за допомогою звертаються сільські ради чи ОТГ, - каже Олег Дідус, – їм також не відмовляємо.»
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМ


Розповісти про це: