В лісгоспі є постійний розсадник площею 8,6 га і 0,8 га тимчасових розсадників. Їхня продуктивна площа складає 7 га, а кількість вирощених щорічно сіянців в них за останні два роки – в середньому 2,3  млн шт.
Вихід стандартних сіянців становить 71% від планового,що пояснюється несприятливими  кліматичними умовами (засухою).
Існуючі в лісгоспі розсадники повністю забезпечують потребу в садивному матеріалі. Садивний матеріал, вирощений в лісових школах, використовують для озеленення парків, населених пунктів, дитячих майданчиків, вулиць тощо. В цілому стан розсадникового господарства задовільний.
Для виконання лісовідновлювальних робіт потреба лісгоспу в насінні за останні два роки в середньому становила 2770 кг. Заготівля насіння проводилась на постійних лісо насінних ділянках, на окремих стоячих деревах в насадженнях сосни і дуба лісовою охороною та населенням.
За останні два роки насіння на постійних насінних ділянках зібрано в середньому 2300 кг.
Для вирощування високоякісного садивного матеріалу з цінними спадковими властивостями в лісгоспі створена постійна лісонасіннева база.
Наявна лісонасіннева база по дубу звичайному не відповідає своєму призначенню і потребує списанню в установленому порядку.
 

Насінництво і лісові розсадники

 
Виходячи з середніх щорічних обсягів лісокультурних робіт, визначена загальна потреба в садивному матеріалі, яка становить 1090,7 тис. штук сіянців і 4,4 тис. штук саджанців. Вона прийнята для розрахунку посівного і шкільного відділень розсадника і потреби в насінні. Розрахунок щорічної потреби в садивному матеріалі проведено за обсягами лісокультурних робіт, затверджених 2-ою лісовпорядною нарадою.
На рік лісовпорядкування загальна площа існуючих розсадників в лісгоспі складала 9,4 га. Цієї площі достатньо для вирощування необхідної кількості садивного матеріалу.
 

Щорічні обсяги лісовідновлювальних заходів, потреба в садивному матеріалі

Показники Лісові культури Доповнення лісових культур Інші потреби Разом
на не вкритих лісовою рослинністю лісових ділянках та зрубах реві-зійного періоду на землях інших користувачів на землях лісгоспу на землях інших користувачів