На території лісгоспу діє 1 учнівське лісництво «Пролісок», яке приймає активну участь у житті лісгоспу. Учнівські лісництва, як структурні підрозділи закладів освіти, забезпечують потребу школярів та учнівської молоді в здобутті знань і навичок у галузі лісівництва, сприяють вихованню свідомого ставлення до праці, до охорони природи, використанню та відтворенню лісових ресурсів та вибору майбутньої професії. В своїй діяльності учнівські лісництва повинні керуватися основними положеннями Закону України "Про освіту", Лісового кодексу України та Положенням про учнівське лісництво загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчально-виховних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти України від 01.11.1995 р. № 307.

Так протягом 2012-2017 років шкільним лісництвом створено більше 25 га лісових культур, огороджено близько 10 мурашників, ліквідовано близько 10 несанкціонованих сміттєзвалищ загальною площею 25 га, розвішано близько 250 шпаківень, проведено доглядів за лісовими культурами на площі 15 га, заготовлено більше 1000 кг різноманітного насіння, посіяно тимчасових розсадників 0,5 га.

Щорічно шкільне лісництво бере участь у з’їзді шкільних лісництв до «Дня працівника лісу» та займає призові місця зокрема в 2016 році шкільне лісництво зайняло друге місце. Також у 2016 році шкільне лісництво зайняло перше місце у конкурсі на «Краще учнівське лісництво».

Протягом 2012-2017 років було проведено близько 40 тематичних зустрічей, семінарів та лекцій. На постійній основі проводиться науково-практична робота, дослідження рослинного та тваринного світу нашого підприємства.