< Попередня новина

ДВІ ПРОБЛЕМИ МАЛИНСЬКИХ ЛІСІВ

З настанням весни розпочинається сезон відпочинку на природі. Вже можемо побачити відпочивальників, які виїздять на природу, зокрема й у ліси, які майже з усіх боків оточують Малин. От тільки з їх появою з’являються (загострюються) дві проблеми, які характерні для наших лісів (і не лише для них) — лісові пожежі та гори сміття.

З цього приводу ДП «Малинське лісове господарство» для любителів природи видало спеціальну пам’ятку, в якій ідеться: «У зв’язку з початком пожежонебезпечного періоду 2017 року, Державне підприємство «Малинське лісове господарство» звертається до вас із проханням не розводити багаття у лісі та не здійснювати випалювання трав’янистої рослинності на землях сільськогосподарського призначення, оскільки це може призвести до лісових пожеж на території району!

Також нагадуємо, що засмічення лісів відходами, порушення вимог пожежної безпеки в лісах, знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, здійснення незаконних рубок та інших лісопорушень тягнуть за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність.

У свою чергу, інформуємо вас про те, що інформація про заплановані господарські заходи (рубки формування та оздоровлення лісів, рубки головного користування) у лісах ДП «Малинське ЛГ», розміщена на офіційному веб-сайті лісгоспу та на сайті Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У разі виявлення загорання у лісі, негайно телефонуйте за номером 101 або за телефонами гарячої лінії ДП «Малинське лісове господарство» (04133) 3-16-95, 5-49-22, 067-410-48-36».Розповісти про це: