< Попередня новина

16 травня в ДП "Малинське лісове господарство" пройшла нарада на тему: "Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні" на чолі з національним консультантом ФАО з комунікацій О.Б. Рєвнівцевим

Станом на 27 березня 2017 року в Україні виявлено 60 випадків африканської чуми свиней. Вакцини та ліків від цього захворювання немає, найефективніший спосіб боротьби з ним - недопущення поширення та своєчасна ліквідація зараженого поголів'я.
Європейський банк реконструкції та розвитку і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) надають технічну й інформаційну допомогу державним органам України, недержавним організаціям, громадам і виробникам свинини щодо зменшення поширення АЧС. За оцінками ФАО, збитки державного бюджету України через спалахи цього захворювання у 2017 році можуть скласти більше 1,5 млрд. гривень. при цьому їх кількість може збілішитися до 200-250.
В нараді взяли участь користувачі мисливських угідь, майстри лісу, єгери, мисливствознавці та інші штатні працівники господарства.


Розповісти про це: